Home
Trainingsschema
Colofon
Algemeen
Lidmaatschap
Bestuur
Jeugdcommissie
Sponsorcommissie
Accommodatiecommissie
Activiteitencommissie
Wedstrijdcommissie
Kantinecommissie
Communicatiecommissie
Vertrouwenscontactpersoon
Inloopspreekuur
Senioren
Oerterp 1
Oerterp VR1
Oerterp 2
Oerterp VR2
Oerterp 3
Oerterp VR30+
Oerterp HE35+
Oerterp HE45+
Junioren
Oerterp JO19
Oerterp JO17
Oerterp JO15
Oerterp MO15
Pupillen
Oerterp JO13
Oerterp MO13
Oerterp JO12
Oerterp JO11
Oerterp JO10-1
Oerterp JO10-2
Oerterp JO9
Oerterp JO8
Sponsoren
Sponsoren
Sponsorcommissie
Sponsor worden?
Kantinediensten
Kantinediensten
Voorwoord
Vrijdagavond
Zaterdagmorgen
Zaterdagmiddag
Zondag
Webshop
Inschrijven
Lidmaatschap
Toernooi
Vrijwilligers
Club van 50
Home
Trainingsschema
Colofon
+
Algemeen
Lidmaatschap
Bestuur
Jeugdcommissie
Sponsorcommissie
Accommodatiecommissie
Activiteitencommissie
Wedstrijdcommissie
Kantinecommissie
Communicatiecommissie
Vertrouwenscontactpersoon
Inloopspreekuur
Senioren
+
Oerterp 1
Oerterp VR1
Oerterp 2
Oerterp VR2
Oerterp 3
Oerterp VR30+
Oerterp HE35+
Oerterp HE45+
Junioren
+
Oerterp JO19
Oerterp JO17
Oerterp JO15
Oerterp MO15
Pupillen
+
Oerterp JO13
Oerterp MO13
Oerterp JO12
Oerterp JO11
Oerterp JO10-1
Oerterp JO10-2
Oerterp JO9
Oerterp JO8
Sponsoren
+
Sponsoren
Sponsorcommissie
Sponsor worden?
Kantinediensten
+
Kantinediensten
Voorwoord
Vrijdagavond
Zaterdagmorgen
Zaterdagmiddag
Zondag
Webshop
Inschrijven
+
Lidmaatschap
Toernooi
Vrijwilligers
Club van 50
JO9-1 Veld Zaterdag man
Oerterp JO9-1
Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
Team indeling
Naam
Rol
Functie
Geertsma, Dytmer
Teamspeler
Lap, Vince
Teamspeler
Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.
Poulestanden Oerterp JO9-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10 )
Geen informatie
Poulestanden Oerterp JO9-1 ( 2e klasse (2e fase) 02 )
Geen informatie
Poulestanden Oerterp JO9-1 ( 3e klasse (3e fase) 20 )
Geen informatie
Poulestanden Oerterp JO9-1 ( 3e klasse (4e fase) 24 )
Geen informatie
Uitslagen
Geen informatie
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
6 apr. 10:00
Waskemeer JO9-1 - Oerterp JO9-1
Sportpark 't Ald Leger
13 apr. 09:00
Oerterp JO9-1 - Marum JO9-2
Sportpark De Griene Greide
20 apr. 09:00
ONB JO9-2 - Oerterp JO9-1
Sportpark de Fennen